-30%


Зарядное устройство автомобильное для телефона планшета концентратор хаб ACEFAST B8
1 300 ₴
910 ₴
- Готово к отправке
- Код: FastB8
+380 (68) 944-58-85
Київстар
- +380 (93) 479-18-06Лайф
- +380 (99) 040-69-74Vodafone
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядное устройство автомобильное быстрое на 4 выхода концентратор Fast Charge ACEFAST B8 HUB (3xUSB-A+1xUSB-C)
- Четыре порта — 3xUSB-A+1xUSB-C.
- Максимальная мощность 90 Вт.
- С цифровым дисплеем.
- Поддержка большинства протоколов быстрой зарядки.
- Множественная сертификация.
- ACEFAST B8 — це сучасний, надійний та функціональний автомобільний зарядний пристрій з цифровим дисплеєм.
- АЗП має 4 порти, що дозволяє заряджати до 4 пристроїв одночасно. А висока потужність і підтримка протоколу швидкісної зарядки QC 3.0 роблять зарядку корисним помічником для кожного водія.
- Забезпечує швидку зарядку завдяки потужності до 45 Вт та підтримці стандарту QC 3.0 — зарядить ваш ґаджет до 3 раз швидше стандартної зарядки.
- Міцний — виготовлений з алюмінію, ABS + PC, що забезпечують ударо- та термостійкість. • 4 виходи (3 - USB-A, 1 - USB Type-C) роблять АЗП достатньо функціональним, адже можна заряджати одночасно 4 ґаджети.
- Достатньо компактний — розміри АЗП 95 х 34.3 х 34.3 мм. Довжина кабелю — 90cm.
- Крім того АЗП має дисплей, на якому по черзі відображаються напруга зарядки та потужність зарядки чотирьох портів.
- Завдяки наклейці на звороті міцно кріпиться до торпеди автівки.
- Все це робить ACEFAST B8 чудовим вибором для автовласника, якому не вистачає одного-двох роз'ємів стандартного АЗП та потрібна вища швидкість зарядки.

| Наименование товара: | Автомобильное зарядное устройство ACEFAST B8 с цифровым дисплеем. |
| Вход: | 12-24В. |
| Вывод: | Однопортовый выход:
|
| Материал: | Алюминиевый сплав + АБС + ПК. |
| Размеры: | Размер хоста 61,4*60,4*31 мм. Размер автомобильного зарядного устройства 95*34,3*34,3 мм. Длина кабеля около 90 см. |
| Масса: | 130г. |
| Сертификация: | FCC, PSE, MRTI, UKCA, CE, RoHS, EAC, сертификация энергоэффективности ERP6, отчет об испытаниях UL2089. |
| Особенность 1: | Поддержка QC2.0/QC3.0/AFC/FCP/SCP/MTK PE+1.1/PE+2.0 и других протоколов зарядки. |
| Особенность 2: | Дисплей попеременно показывает зарядное напряжение и зарядную мощность четырех портов. |
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Автомобильный |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Количество USB-портов | 3 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Состояние | Новое |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Производитель | Acefast |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ACEFAST |
| Подключение устройства | 3 USB разъема |
| Для устройств | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, GoClever, Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi |
| Колір | Black |
| Модель | B8 digital display car HUB charger |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Вага | 130 г |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Вихідна напруга, В | 24 |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Вихідний роз’єм | USB-A/Type-C |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Индикатор работы | True |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Длина шнура | 1 м |
- Цена: 910 ₴








