
Быстрый кабель для зарядки и передачи данных с дисплеем Type C ACEFAST USB-C to USB-C 100W
810 ₴
567 ₴
- В наличии
- Код: C6-03
- +380 (93) 479-18-06Лайф
- +380 (99) 040-69-74Vodafone
Зарядный кабель для Type C для телефона ноутбука планшета с разъёмом Type C ACEFAST C6-03 USB-C to USB-C 100W zinc alloy digital display braided Black Type-C на Type-C для быстрой зарядки тайп-с на тайп-с
- Поддерживает быструю зарядку до 100 Вт.
- Светодиодный цифровой дисплей.
- Встроенный чип E-marker.
- USB-C на USB-C.
- Сертификация CE, RoHS, FCC, EAC.
- Ток до 5А.
- 2м длина.

| Наименование товара: | ACEFAST C6-03 100 Вт USB-C на USB-C кабель для зарядки и передачи данных. |
| Функция: | Зарядка и передача данных. |
| Текущий: | 5А макс. |
| Длина: | 2,0 м. |
| Масса: | 64г. |
| Материал: | Цинковый сплав + TPE + плетеная оплетка. |
| Сертификация: | CE, RoHS, FCC, EAC. |
| Особенность 1: | С зарядным устройством на 100 Вт выходная мощность может достигать 100 Вт. |
| Особенность 2: | Светодиодный цифровой дисплей - мощность зарядки в реальном времени. |
| Особенность 3: | Встроенный чип E-marker разумно регулирует ток и напряжение для обеспечения стабильной мощности. |
| Особенность 4: | 30 000 испытаний на изгиб, прочный. |

Не можете підібрати кабель для швидкісного зарядного пристрою з високою потужністю? Кабель ACEFAST C6-03 підтримує вихідну потужність до 100 Вт, отже підійде для найшвидших зарядних пристроїв. Два Type-C роз'єми надають широку сумісність, адже підійдуть до більшості сучасних ґаджетів. Які особливості має кабель синхронізації C6-03?
1. Кабель підтримує потужність заряджання до 100 Вт. Підходить як для швидкісних автомобільних, так і мобільних зарядних пристроїв.
2. Довжина кабелю 2 метри. Це робить користування зручнішим, адже дозволяє підключатись навіть до доволі віддаленого зарядного пристрою, чи коли відстань до розетки більше одного метра. Якщо довжини кабелю забагато — липучка в комплекті допоможе скрутити його та покращити використання зменшивши довжину.
3. Кабель завдяки нейлоновому обплетенню та зміцненому з'єднанню з адаптерами легко гнеться та гарантовано витримує до 30 000 скручувань. Адаптери (конектори) виготовлені з алюмінієвого сплаву, що захищає їх від окислення та продовжує термін використання. В свою чергу якісний термоеластопласт робить кабель надійним та безпечним.
4. Безпечність використання — вбудований смарт-чіп оберігає акумулятор ґаджета від короткого замикання, перегріву та надмірної зарядки.
5. Сертифікація CE, RoHS, FCC, EAC — кабель рекомендується для використання з PD / QC - зарядками, виготовлений з якісних та безпечних матеріалів.
6. LED-дисплей на одному з виходів вказує на потужність заряджання в реальному часі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Длина кабеля | 2 м |
| Класс качества | Original |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кабель |
| Тип кабеля | USB type С - USB type C |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ACEFAST |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія в місяцях | 18 |
| Довжина кабелю | 2m |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Нейлонове обплетення |
| Модель кабелів | C6-03 |
| Роз’єм 1 | Type-C |
| Роз’єм 2 | Type-C |
- Цена: 567 ₴







