
Быстрое зарядное устройство для телефона и планшета Baseus QC3.0
510 ₴
- Готово к отправке
- Код: СЗУ-001
- +380 (93) 479-18-06Лайф
- +380 (99) 040-69-74Vodafone
Адаптер для зарядки телефона планшета или ноутбука Baseus Home Charger 1USB QC3.0 12V/2A белый CCALL-BX02
Встроенная защита от скачков напряжения и короткого замыкания, защита от перегрева и перегрузок
Для каждого гаджета, подключаемого в разъем, сетевая зарядка автоматически определяет оптимальные параметры, которые необходимы для его быстрой и безопасной зарядки.
| Вход: | 100-240 В, 50-60 Гц, 0.8 А |
| Выход: | 3.6-8 В/3 А, 9 В/2.5 А, 12 В/2 А |
| Материалы: | ABS, поликарбонат |
| Номинальная мощность: | 24 Вт |
| Цвет: |
белый |

Мережевий зарядний пристрій Baseus Home Charger 1USB QC3.0 12V/2A White допоможе вам швидко зарядити гаджет. Де б ви не знаходились, Baseus Home Charger стане в нагоді, оскільки невеликі розміри та вага всього 80 грамів дозволяють брати його завжди з собою. Цей МЗП підійде для заряджання як гаджетів з підтрикою швидкої зарядки, так і тих, що не мають такої функції. Чому варто обрати саме Baseus Home Charger 1USB QC3.0 12V/2A?
• Легкий та невеликий адаптер сумісний з більшістю існуючих нині пристроїв.
• Завдяки технології Quick Charge 3.0 він здатен зарядити стандартний смартфон за 30 хвилин до 50%. Дана технологія заряджає в 4 рази швидше звичайних зарядних пристроїв та на 27% швидше QC 2.0. Проте пристрій повинен підтримувати QC 3.0., інакше зарядка відбуватиметься у звичайному режимі.
• МЗП автоматично підбирає для кожного пристрою оптимальні параметри для безпечної та швидкої зарядки.
• Має вбудований захист від стрибків напруги, короткого замикання, перенагріву та перенавантаження. Це, в сумі з вогнетривкими матеріалами корпусу, робить Baseus Home Charger надійним та безпечним помічником.
• Потужності в 24 Вт вистачає для зарядки смартфону, планшету та навіть нетбуку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Вид | Адаптер |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мощность | 24 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Baseus |
| Вага | 80 г |
| Вихідна напруга, В | 2 A |
| Вихідний роз’єм | USB |
| Вихідний струм | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | White |
| Країна реєстрації бренда | Китай, Китай |
| Країна-виробник товару | Китай, Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Модель | Baseus Home Charger |
| Стан товару | Новий |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 510 ₴








