-30%


Кабель для зарядки iphone тканевый BOROFONE BX21 Lightning 1m 2.4A
190 ₴
133 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- В наличии
- Код: BX21
+380 (68) 944-58-85
Київстар
- +380 (93) 479-18-06Лайф
- +380 (99) 040-69-74Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кабель зарядки для айфона BOROFONE BX21 Outstanding Lightning 1m, 2.4A woven braid Red
1. Довжина: 1м, вага: 20г.
2. Зовнішня тасьма: ткана.
3. Матеріал роз'єму: метал.
4. Сердечник дроти: 24AWG (26 / 0,1) * 2C + (10 / 0,1) * 2C OD3.2
5. Підтримка зарядки і передачі даних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Длина | 100 мм |
| Назначение | Для телефона |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | Apple Lightning |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Borofone |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Длина кабеля | 1 м |
| Довжина кабелю | 1m |
| Класс качества | Original |
| Колір | Red |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Нейлонове обплетення |
| Модель кабелів | BX21 Outstanding |
| Роз’єм 1 | Lightning |
| Роз’єм 2 | USB |
| Тип | Кабель |
| Тип кабеля | USB - Lightning |
- Цена: 133 ₴




